5 Haziran 2013 Çarşamba

Hoşgeldin Kaan

Nihayet abimin oğlu yeğenim Mert Kaan dünyaya biraz erken de olsa geldi. Geldiği akşam panik, mutluluk ve üzüntüyü biranda yaşadım. Onun nefes almasındaki sıkıntılar, ambulansla başka yere aktarılması ve bizim Yıldırımla peşinden gitmemiz vs hepsini Facebooktda paylaştım herkes yanımdaydı cok teşekkür ederim. Pakize ve bebek evdeler iyiler çok şükür Allahıma. Ama Gezi parkı olayları ve benim Facebookta bu yorumlara dahil olmam bugün itibariyle son buluyor heriki tarafda da sevdiklerim saydıklarım var yöntem yanlış doğur o kadar çok tartışılacak şey varki ama ben oturduğum yerden ahkam kesmeyeceğim elimde son model telefonla yorumlar yapmayağım, yakışmadı. Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol, şu durumda olamayacağım hiçbirini herkesin yolu açık olsun. Halim amcamla Doğan amcamı kırmış olabilirim içim sızlıyor.
Gündem konularım nihayet bir 18 kilo verdim kaldı 7 kilo felan :))))) spor, diet derken bir yıl oldu yaaa yap yap bitmedi ne dietmiş be yaaaa neyse yılmak yok devam edelim.
Kandiliniz mübarek olsun dualarınız kabul olsun buarada
Game of Thrones yine müthişti

2 yorum:

  1. Çok tatlısın ve de çok incesin deryacım kırılmamışlardır ama bence merak etme. Neolursa olsun biz bir aileyiz farklı düşüncelere sahip olsakta .hepimizin tek ve ortak isteği huzurlu bir ülkede yaşamak.huzuru bozmak isteyenlere Allah fırsat vermesin inş . çok öpüyorum seni

    YanıtlaSil
  2. Süpersin, nası verdin kız o kadar kiloyu?
    Kaan süpriz yaptı herkese, gözünüzaydın, hala da oldunuz bak :)

    YanıtlaSil