21 Mart 2014 Cuma

Aslında yazacak çok şey var

Başlık gibiyim yazacağım o kadar çok şey var ki nerden başlasam nasıl girsem konuya ,acaba konualrda kaybolurmuyum. Bir kere 35 oldum bu yaş hakkında bildiğim tek şey sadece annem bu yaşta olabilirdi ve ben de şimdi anneyim bir eşim, çalışanım ve orta yaşa doğru hızlıca sürükleniyorum. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğinden felan bahsetmeyeceğim çok da umursamıyorum sadece düşünce umursanır böyle detaylar. Benim için zaman zaten çok kıymetli her saatim planlı. Otuzlar herşey daha dingin daha oturmuş ama geçmişte de farkındalık ne kadar düşük diyorum, gençken ne kadar gereksiz ayrıntılara takılmışım, bir yaslanıp ben ne yapıyorum dememişim. Artık bunu çok sık diyorum hoşuma gitmeyen şeyleri değiştirmeye içimde çalışyıroum ve bakış açıma yeni bir yön verme çabası içindeyim.
Aslında bu blogu da kapatmak istiyorum daha farklı bir blog oluşturmak daha farklı yazılar kalem almalıyım sevdiğim şeylerden bahsetmeliyim. Kızkıza kıkır kıkır bahsetttiklerimizi yazmalıyım, konuşulmadık konuları açmalıyım sonra sıkılıp kapatmalıyım. Yani ben olmalıyım....
Yeni blogumu paylaşmayacağım elbet biryerde karşınıza çıkacak, belki çıkmayacak açıkcası umrumda değil, kime yadığımı bilmeyerek yazmak daha mutlu edecek beni, belki okunmaması daha tatmin edici olacak, kimse yargılamadan beklenti yapmadan yaratılmış olacak herbir yazı. Çok ağır geldi biliyorum ama yeni derya böyle uzun zamandır böyleydi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder